מזותרפיה

סימני ההזדקנות הראשונים מופיעים כקמטוטים עדינים ומוגשים תחילה בעיקר באזורי המימיקה (אזורי הבעות הפנים), צידי העיניים, סביב השפתיים ובצידם. ככל שאנו מתבגרים מאגרי הלחות הטבעיים של הגוף מיוצרים ומתחדשים פחות ופחות, האלסטיות של העור פוחתת וישנה שבירה של תאי קולגן. העור הופך דק יותר ונוקשה יותר.

מהי המזותרפיה?

מזותרפיה קוסמטית, נעשית באמצעות מכשיר המזופן שבקצהו 12 מחטים זעירות הפועלות בעת ובעונה אחת,
עומק החדירה שלהן משתנה בהתאם לאזורי הפנים ובהתאם לבעיית העור אותה אנו רוצים לפתור.

כיצד זה עובד?

באמצעות המחטים אנו משיגים 2 דברים עיקריים בטיפול:
1. חדירה לעור ויצירת תעלות מיקרוסקופיות שבעזרתן ניתן להחדיר חומרים פעילים לעומק הדרמיס, כמו פפטידים המעודדים יצירת קולגן, חומצות אמינו, ויטמים וחומצה היאלרונית (כמו קרם הפרופסי).
2. המחטים יוצרות "פציעה" מינורית בעומק שכבות העור, באזור התאים הפיברובלסטיים (קולגן ואלסטין) האחראיים על המיצוק והאלסטיות של העור, דבר המעודד יצירת תאים חדשים, סילוק תאים מתים ויצירת מרקם אחיד של העור ואף יוצר עיבוי קל של העור ע"י שכבת תאים חדשים.

למי הטיפול מתאים?

טיפול המזותרפיה הוא טיפול אנטיאייג'ינג המעכב את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור, כך שמתאים לכל הגילאים אף לגילאים צעירים (26+) שבהם מתחילים הקמטוטים הראשונים. נשתמש בו גם כחידוש ושיקום העור, מתאים לבעלי עור דק, יבש, מיובש אפרורי וחסר לחות וזוהר, מטפל ומשפר צלקות פוסט אקנה, פיגמנטציה בעורות בהירים ואף מצויין לתחזוקה שוטפת.

הטיפול בבית:

להעצמת הטיפול ניתן להשתמש בדרמה רולר ביתי ואישי לכל מטופל, שבו נשתמש להחדרת החומרים בבית ולהמשך שימור הטיפול.

מלאו את הפרטים לקביעת תור