השיטה החדשה המהפכנית להצערת עור הפנים ושיפור מרקם העור

בטכנולוגיית גלי רדיו-RF + תכשירים ייעודיים
נשים רבות רוצות להצעיר את עור הפנים, למצק, לשפר את טקטורת העור, להעלים צלקות פוסט אקנה והחשוב ביותר שהתהליך יעשה כמה שפחות פולשני, בלי כאבים, תופעות לוואי וזמן החלמה ממושך ותוצאות מירביות בזמן קצר.
במכשיר החדש מבית ונוס קונספט, מכשיר הסינרג'י המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, גלי רדיו פרנקשיונלים בשילוב תכשירים ייעדויים מבית חוה זינגבוים, מצאנו לכם את הפתרון האולטימטיבי למראה עור קורן ובריא לאורך זמן עם עלות כספית שלא תייצר חורים בכיסים.
עכשיו זה אפשרי!
על הטכנולוגיה והמכשיר:
טכנולוגית NRF המבוססת על תפזורת פינים מדוייקת המבטיחה פיזור אנרגיה אחיד. המכשיר הוא הראשון מסוגו בעולם ופורץ דרך ומאפשר להשיג תוצאות אחידות במגוון טיפולים, התוצאות כל כך מוצלחות, שסלבריטאים בינלאומיים בכל רחבי העולם מטופלים באמצעותו.
המכשיר כולל 2 ידיות, ידית הפרקשיונל המוליכה זרם מדוייק ומאפשרת עומק חדירה גדול יותר ומשך טיפול קצר, המכניזם שנוצר הוא חידוש ומידול מחדש של העור. בידית זו 4-8 טיפולים יספיקו לתוצאה מקסימלית.
הידית השניה ידית הדיימונד היא פטנט רשום של חברת ונוס קונספט, משלבת 2 אנרגיות העובדות בו זמנית גלי רדיו ושדות מגנטיים, העברת האנרגיה יוצרת חימום מבוקר בשכבות העמוקות של הרקמה ובכך נגרם תהליך של חידוש העור שבמהלכו נוצרים סיבים חדשים של קולגן וסיבים אלסטיים

מלאו את הפרטים לקביעת תור